دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

 

واقعا می تواند تفاوت ایجاد نماید

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که آیا لبخند من می تواند درخشان تر شود؟ یا اینکه آیا می توانم دندانهای تغییر رنگ یافته ی خود را بهتر کنم؟ خوشبختانه با وجود دندانپزشکی مدرن امروزه می توان به تمام این سوالات پاسخ آری داد. نه تنها این کارها امکان پذیر است بلکه در بسیاری از موارد بدون درد ، سریع و به طور چشمگیری کم هزینه تر شده است.

امروزه همه ی ما می توانیم سطح زیبایی دهان و دندانهای خود را تنها با انجام یک یا دو خدمت دندانپزشکی زیبایی به طور چشمگیری افزایش دهیم.

– بلیچینگ یا سفید کردن دندانها : دندانهایی که به دلیل مواد غذایی یا بر اثر افزایش سن ، تغییر رنگ داده اند یا دندانهایی که بر اثر ضربه تیره شده اند را می توان با استفاده از این روش روشن تر نمود. دو روش جهت بلیچینگ حرفه ای موجود می باشد. دندانپزشکان ما در کلینیک می توانند راه حل های مختلف را برای سفید کردن دندانهای شما به شما ارائه دهند که با یک جلسه یا دو جلسه وقت گذاشتن در کلینیک به انجام می رسد. یا اینکه شما می توانید با استفاده از تری های مخصوص دهان خود و انجام مراحل سفید کردن دندان در خانه ، این پروسه را به انجام برسانید که البته روش دوم یک تا شش هفته زمان می برد.

– کامپوزیت رزین: استفاده از این روش در دندانهایی که ترک های ریز یا تغییر رنگهای کوچک دارند، امکان پذیر است.کامپوزیت رزین ها موادی هستند که می توانند فواصل ترک های دندانی را پر نمایندو یا از سطوح ریشه دندان که به داخل دهان اکسپوز شده است، محافظت نمایند. این روش کاملا بدون درد است و نهایتا در یک جلسه به انجام می رسد که البته در موارد پیچیده ممکن است زمان بیشتری نیاز داشته باشد.

– پرسلن ونیر : پرسلن ونیرها لایه های بسیار نازک ، دست ساز بر اساس رنگ دندان می باشند که روی سطح دندان قرار می گیرند. به محض قرار گرفتن بر روی دندان، می توانند شکل دندان، نحوه قرار گیری دندان، تغییر رنگ دندان یا صدمات روی سطح دندان را تصحیح نمایند. پروسه ی درمانی معمولا در کلینیک ما دو جلسه زمان می برد.

– تصحیح فرم دندان : اگر دندانهای شما یک مقدار بسیار اندکی در شکل ظاهری مشکل دارد یا شلوغی دندانها در دهان به مقدار اندکی دیده می شود می توان از روش تصحیح فرم دندانها از طریق شکل دهی به مینای دندان ، آنها را تصحیح نمود. برای مثال اگر دندانی از سایر دندانها در دهان بلند تر باشد، یک مقداری از مینای دندان برداشته شده و دندان تصحیح می گردد. این پروسه در کلینیک ما تنها در یک جلسه و بسیار سریع انجام می گیرد.

– ارتودنسی: درمانهای ارتودنسی پیشرفته امروزی از قبیل قرار دادن براکت های نا محسوس در دهان که در پشت دندانها قرار می گیرند نیز برای زیبایی نحوه قرار گیری دنداها در دهان استفاده می شوند. میزان زمانی که این پروسه نیاز دارد بستکی به شدت مشکل دندانی ، میزان استخوان ساپورت کننده ، سن و سلامت دندانها دارد. این درمانها در بزرگسالان نیز علاوه بر کودکان قابل انجام است.

-ایمپلنت : ایمپلنتهای دندانی، دندانهای مصنوعی هستند که مستقیما داخل فک قرار می گیرند. این درمان بسیار ایمن است و نسبت به دست دندانهای متحرک( دنچر) بسیار طبیعی تر جلوه می نماید. درمان ایمپلنت اندکی زمان بر و هزینه بر است اما نتیجه کار بسیار دلچسب و زیبا تر از سایر درمانهای جایگزین می باشد.

 

ورود به کلینیک دندانپزشکی سلامت دهان و دندان                                               ورود به کلینیک دندانپزشکی صاحب کوثر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *