افزایش طول تاج دندان

 

خدمات پریودنتال جهت ارائه دندانپزشکی زیبایی و رسیدن به حد مطلوب روکش ها و ترمیم ها و یا بهبود زیبایی خط لثه می باشد.

شما می بایست با دندانپزشک خود در مورد جراحی ها با خدماتی که لبخند لثه ای شما را بهبود بخشد، مشورت نمایید تا اگر خط لثه شما بلند است و دندانهایتان را کوتاه نشان می دهد، با انجام درمانهای جراحی لثه ، به آن بهبود بخشید.

ممکن است دندانهای شما به طور طبیعی طول خوبی داشته باشند اما توسط حجم زیادی از لثه پوشانده شده باشند. برای درمان این موضوع ، دندانپزشک به شما پیشنهاد جراحی جهت افزایش طول تاج را می دهد.

در طی این درمان ، لثه اضافی و بافت استخوان ، تغییر شکل داده می شوند تا دندان طبیعی بیشتر در دهان دیده گردد. این کار ممکن است برای یک دندان یا چند دندان و یا حتی برای خط لثه انجام شود تا لبخند مناسب بدست آید.

همچنین دندانپزشک یا متخصص جراحی لثه ممکن است جهت ساخت ترمیم یا روکش های زیبایی به این پروسه درمانی دست بزنند که احتمالاً دندان شما در زیر خط لثه شکسته یا پوسیده بوده یا ساختار دندانی ناکافی جهت ترمیم داشته است. جراحی افزایش طول تاج لثه و سطح استخوان را با هم تطبیق می کند تا سطح بیشتری از دندان جهت ترمیم آن بدست آید.

مزایای این درمان چیست؟

هرچند دندانپزشک این درمان را جهت رسیدن به زیبایی و عملکرد بهتر دندانهای شما انجام می دهد، اما بیماران اغلب هر دو مزیت را بدست می آورند: یک لبخند زیبا به همراه بهبود سلامتی پریودنتال که کلید اصلی زیبایی، غذا خوردن، صحبت کردن به راحتی و اعتماد به نفس می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *